- Počasí
- Portugalsko
- Viana do Castelo
- Arcos de Valdevez
Aktuální počasí Arcos de Valdevez
Aktuální počasí přímo pro město Arcos de Valdevez. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
