Aktuální počasí Arcidosso
Aktuální počasí přímo pro město Arcidosso. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (02:00)
7°C
pocitově 2°C
| vítr | 47 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 94 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
