Aktuální počasí Archi
Aktuální počasí přímo pro město Archi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 16. 5. (02:00) do 16. 5. (20:00)
Silný déšť
Platí do 17. 5. (00:00)
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 18°C |
