- Počasí
- Řecko
- South Aegean
- Archángelos
Aktuální počasí Archángelos
Aktuální počasí přímo pro město Archángelos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 20°C |
