- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Arcadia
Aktuální počasí Arcadia
Aktuální počasí přímo pro město Arcadia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 2. 4. (18:00) do 2. 4. (11:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
