Aktuální počasí Arbora
Aktuální počasí přímo pro město Arbora. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (14:00) do 14. 5. (20:00)
Bouřky
Platí od 14. 5. (08:00) do 14. 5. (20:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
