- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Ārāzi Sultān
Aktuální počasí Ārāzi Sultān
Aktuální počasí přímo pro město Ārāzi Sultān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 29°C |
