Aktuální počasí Arabá
Aktuální počasí přímo pro město Arabá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
