- Počasí
- Katar
- Madīnat ash Shamāl
- Ar Rakīyāt
Aktuální počasí Ar Rakīyāt
Aktuální počasí přímo pro město Ar Rakīyāt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
