- Počasí
- Súdán
- Al Jazīrah
- Ar Ragal
Aktuální počasí Ar Ragal
Aktuální počasí přímo pro město Ar Ragal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 33°C |
