- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Āqājeh Kandī
Aktuální počasí Āqājeh Kandī
Aktuální počasí přímo pro město Āqājeh Kandī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
