- Počasí
- Nepál
- Karnali Pradesh
- Ā̃psuti̇̄
Aktuální počasí Ā̃psuti̇̄
Aktuální počasí přímo pro město Ā̃psuti̇̄. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
