- Počasí
- Spojené státy americké
- Minnesota
- Appleton
Aktuální počasí Appleton
Aktuální počasí přímo pro město Appleton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí od 1. 4. (22:00) do 1. 4. (19:00)
-3°C
pocitově -7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 4°C |
