- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Apple Creek
Aktuální počasí Apple Creek
Aktuální počasí přímo pro město Apple Creek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 7°C |
