- Počasí
- Nizozemsko
- Gelderland
- Appel
Aktuální počasí Appel
Aktuální počasí přímo pro město Appel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
