- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Ā̃pḍā̃ḍā
Aktuální počasí Ā̃pḍā̃ḍā
Aktuální počasí přímo pro město Ā̃pḍā̃ḍā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
