- Počasí
- Vietnam
- Ho Či Minovo Město
- Ấp Ba
Aktuální počasí Ấp Ba
Aktuální počasí přímo pro město Ấp Ba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
