- Počasí
- Vietnam
- Bình Thuận
- Ấp An Hòa
Aktuální počasí Ấp An Hòa
Aktuální počasí přímo pro město Ấp An Hòa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 29°C |
