- Počasí
- Bangladéš
- Chittagong
- Aorail
Aktuální počasí Aorail
Aktuální počasí přímo pro město Aorail. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
