Aktuální počasí Anza
Aktuální počasí přímo pro město Anza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Znečištěné ovzduší
Platí do 3. 4. (00:00)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
