Aktuální počasí Anūch
Aktuální počasí přímo pro město Anūch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
