Aktuální počasí Antonovka
Aktuální počasí přímo pro město Antonovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 0°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
