Aktuální počasí Antonelli
Aktuální počasí přímo pro město Antonelli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 16. 5. (02:00) do 16. 5. (20:00)
Silný vítr
Platí do 17. 5. (00:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 16°C |
