Aktuální počasí Antessano
Aktuální počasí přímo pro město Antessano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 5. (02:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 16°C |
