Aktuální počasí Anse
Aktuální počasí přímo pro město Anse. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 16. 5. (00:00)
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
