- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Aṅsarāṅ
Aktuální počasí Aṅsarāṅ
Aktuální počasí přímo pro město Aṅsarāṅ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
