- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Anquan
Aktuální počasí Anquan
Aktuální počasí přímo pro město Anquan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
