Aktuální počasí Anna
Aktuální počasí přímo pro město Anna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 6°C |
