- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Ankudinovo
Aktuální počasí Ankudinovo
Aktuální počasí přímo pro město Ankudinovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -6°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 991 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
