- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Anklam
Aktuální počasí Anklam
Aktuální počasí přímo pro město Anklam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
