- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Anklam
Aktuální počasí Anklam
Aktuální počasí přímo pro město Anklam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1032 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
