- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Ankeny
Aktuální počasí Ankeny
Aktuální počasí přímo pro město Ankeny. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 6°C |
