- Počasí
- Afghánistán
- Takhar
- Anjīz
Aktuální počasí Anjīz
Aktuální počasí přímo pro město Anjīz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
