- Počasí
- Turecko
- Mardinská provincie
- Anıtlı
Aktuální počasí Anıtlı
Aktuální počasí přímo pro město Anıtlı. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
