- Počasí
- Finsko
- Vlastní Finsko
- Ängeskär
Aktuální počasí Ängeskär
Aktuální počasí přímo pro město Ängeskär. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 0°C |
