- Počasí
- Francie
- Pays de la Loire
- Angers
Aktuální počasí Angers
Aktuální počasí přímo pro město Angers. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
