- Počasí
- Rusko
- Orel Oblast
- Androsovo
Aktuální počasí Androsovo
Aktuální počasí přímo pro město Androsovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
