- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Andarābād
Aktuální počasí Andarābād
Aktuální počasí přímo pro město Andarābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
