- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Anan’ino
Aktuální počasí Anan’ino
Aktuální počasí přímo pro město Anan’ino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 15°C |
