- Počasí
- Arménie
- Gegharkunik
- Anani
Aktuální počasí Anani
Aktuální počasí přímo pro město Anani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 5°C |
