Aktuální počasí Anak
Aktuální počasí přímo pro město Anak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
