Aktuální počasí Anadyr
Aktuální počasí přímo pro město Anadyr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-5°C
pocitově -7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 4°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | -5°C |
