- Počasí
- Sýrie
- Al-Hasakah
- ‘Anād
Aktuální počasí ‘Anād
Aktuální počasí přímo pro město ‘Anād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 28°C |
