- Počasí
- Madagaskar
- Alaotra Mangoro
- An’ Ala
Aktuální počasí An’ Ala
Aktuální počasí přímo pro město An’ Ala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 18°C |
