- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Amsterdam
Aktuální počasí Amsterdam
Aktuální počasí přímo pro město Amsterdam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
