- Počasí
- Itálie
- Friuli Venezia Giulia
- Ampezzo
Aktuální počasí Ampezzo
Aktuální počasí přímo pro město Ampezzo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (06:00) do 15. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí od 14. 5. (06:00) do 15. 5. (02:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
