Aktuální počasí Āmerīyeh
Aktuální počasí přímo pro město Āmerīyeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 35°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
