Aktuální počasí Āmerīyeh
Aktuální počasí přímo pro město Āmerīyeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 28°C |
