- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Amelia
Aktuální počasí Amelia
Aktuální počasí přímo pro město Amelia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
