- Počasí
- Nepál
- Province 3
- Āmḍā̃ḍā
Aktuální počasí Āmḍā̃ḍā
Aktuální počasí přímo pro město Āmḍā̃ḍā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
